Pāriet uz saturu
5% atlaide pirmajiem pirkumiem, kods: pirmareize
5% atlaide pirmajiem pirkumiem, kods: pirmareize

Atgriešana un garantijas

Veikalu tīkls "Aistra" sadarbojas tikai ar labākajiem intīmo preču ražotājiem un piegādātājiem. Visi mūsu produkti ir sertificēti un ir veiksmīgi izturējuši stingru kvalitātes kontroli. Mūsu pastāvīgie klienti novērtēja preču augsto kvalitāti un drošību.

KVALITATĪVU PREČU APMAIŅA UN ATGRIEŠANA

Savā darbībā mēs vadāmies pēc idejas: "Vai vēlaties iegādāties erotisku produktu, kas kādam citam bija un kuru atgrieza?"

Tāpēc mēs, cieņā pret saviem klientiem, Aistra neapmainām kvalitatīvas preces . Pircēja prasība par preces maiņu vai naudas atgriešanu neapmierinošas krāsas, formas, izmēra u.c. dēļ netiek apmierināta pēc šādu preču iegādes: parfimērija, kosmētika un tualetes piederumi, apakšveļa, zeķubikses, zeķes, krūšturi, korsetes, rotaļlietas, spēles ( saskaņā ar LR "Mazumtirdzniecības noteikumu 17.punktu).


PREČU DEKLĀJUMA APMAIŅA UN ATGRIEŠANA

Saskaņā ar ES direktīvām uz visiem produktiem attiecas bezmaksas 24 mēnešu garantija. garantija. Nekvalitatīvas preces pēc to defektu apstiprināšanas tiek aizstātas ar pircēja izvēlētām līdzīgām kvalitatīvām alternatīvām precēm vai arī pircējam tiek atgriezta samaksātā nauda. Visos gadījumos pircējam ir jāiesniedz preces iegādes dokuments (čeks vai rēķins).

Kvalitātes garantija neattiecas uz mehāniski bojātām, nepareizi lietotām precēm. Preces dabisks nolietojums (samazināta akumulatora jauda, ​​izbalējusi krāsa, tekstūras izmaiņas u.c.) nevar tikt uzskatīts par preces defektu.

Pārdevējs nav atbildīgs par neatbilstoši lietotās vai neapkoptās preces kvalitāti un tās rezultātā notikušajiem negadījumiem.

Nomainot preci vai tās piederumus garantijas laikā, nomainītajai precei vai aksesuāram netiek aprēķināts jauns garantijas laiks, tas ir, tiek pagarināta oriģinālās preces garantija.


Domstarpību gadījumā strīdi tiek risināti elektroniskajā patērētāju strīdu izšķiršanas platformā: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/?event=main.home.show

Garantijas apkalpošanas jautājumos, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni: +370-624-73093

Ar visiem e-veikala lietošanas noteikumiem varat iepazīties šeit - Lietošanas noteikumi .

10% papildu atlaide!

Abonējiet Aistra biļetenu un saņemiet 10% atlaidi iepirkumu grozam!