Pāriet uz saturu
5% atlaide pirmajiem pirkumiem, kods: pirmareize
5% atlaide pirmajiem pirkumiem, kods: pirmareize

Dāvanu kartes

Norēķināties ar mūsu pašu vai trešo pušu dāvanu kuponiem varat gan fiziskajos, gan tiešsaistes Aistras veikalos. Uzdāvini izvēles brīvību!

Jūsu ērtībām esam izveidojuši tabulu par kuponu izlietojumu:
Perkant internetu
Perkant fizinėje parduotuvėje
Elektroniskā aizraušanās
Papīra aizraušanās
Laba dāvana
Atpūtas dāvanas
Dāvanu sala

Kā izmantot papīra Aistras dāvanu kuponu Aistras interneta veikalā?
Papīra Aistras kuponi netiek automātiski apvienoti ar e-talonu. veikalā, tāpēc nepieciešams papīra kuponu pārsūtīt uz e-pastu. telpa. Viss, kas jums jādara, ir e-pasts sūtīt pieejamā kupona foto uz info@aistra.lt. Jūsu nosūtītais kupons tiek pārbaudīts mūsu iekšējā sistēmā (vai kupons eksistē, vai tas nav izmantots, vai nav beidzies derīguma termiņš) un pēc tam kupons tiek pārsūtīts uz Aistras interneta veikalu. Jums tiek ģenerēts tāda paša derīguma un tādas pašas summas elektroniskais kupons, kura kods jāievada Pirkumu grozā.

Kā izmantot trešo personu dāvanu kuponus interneta veikalā Aistras?
Dāvanu kuponu pārdevēji
Ja dāvanā saņēmāt Gera Dovana, Laisvalaikios Dovanas, Beta Dovana vai Dovanų Sala izdotu Aistras kuponu, varat to izmantot ne tikai fiziskajā Aistras veikalā, bet arī elektroniskajā. Viss, kas jums jādara, ir e-pasts sūtīt pieejamā kupona foto uz info@aistra.lt. Jūsu nosūtīto datu derīgums tiek pārbaudīts partnera sistēmā un pēc tam Jūsu kupons tiek pārsūtīts uz Aistras interneta veikalu. Jums tiek ģenerēts tāda paša derīguma un tādas pašas summas elektroniskais kupons, kura kods jāievada Pirkumu grozā.

Vai es varu norēķināties ar Aistra dāvanu kuponu, kuram beidzies derīguma termiņš?
Jā, gan fiziskajos Aistra veikalos, gan e-veikalos. Veikalā Aistra varat izmantot Aistra kuponu, kuram beidzies derīguma termiņš (izņemot trešo personu Aistra kuponus). Kupona derīguma termiņš ir beidzies ne agrāk kā pirms 3 mēnešiem. Izmantojot kuponu, kuram beidzies derīguma termiņš, kupona vērtība tiek attiecīgi samazināta:
Kavēšanās Kupona vērtības samazināšanās
Līdz 1 nedēļai
nesamazinās
1 nedēļa - 1 mēnesis
-10%
1 mēnesis - 2 mēneši
-20%
2 mēneši - 3 mēneši
-30%
Vairāk nekā 3 mēneši
mēs vairs nekalpojam
Piemēram: Jūsu Aistra €30 kupons bija derīgs līdz 2023. gadam. marts. 1. un šodien ir 22. aprīlis. Kuponu var izmantot, bet iepirkties varēs par €24 (kupona vērtība samazināta par 20%).
Papīra kuponi, kuriem beidzies derīguma termiņš, uz e-pastu veikals tiek pārskaitīts tāpat kā parastie kuponi (skat. iepriekš). Ja vēlaties izmantot e-pastu, kuram beidzies derīguma termiņš kupons, e-pasts kupona foto sūtīt uz info@aistra.lt.
Par trešo pušu Aistra kuponiem, kuriem beidzies derīguma termiņš, lūdzu, sazinieties tieši ar trešo pušu pārstāvjiem (Gera Dovana, Dovanų Sala, Beta Dovana, Leisure Gifts).

UZMANĪBU: pēc jebkura veida kupona pārsūtīšanas uz Aistros e-pastu veikalā, ar to vairs nebūs iespējams norēķināties fiziskajos Aistras veikalos.

Aistra kuponus varat iegādāties ŠEIT .

10% papildu atlaide!

Abonējiet Aistra biļetenu un saņemiet 10% atlaidi iepirkumu grozam!