Pāriet uz saturu
5% atlaide pirmajiem pirkumiem, kods: pirmareize
5% atlaide pirmajiem pirkumiem, kods: pirmareize
LYTINIAI SANTYKIAI – KIEK JŲ REIKIA ŽMOGUI?

SEKSUĀLĀS ATTIECĪBAS – CIK DAUDZ CILVĒKAM VAJAG?

Nepieciešamību pēc dzimumakta daudzuma nosaka arī tādi faktori kā personas vecums vai veselības stāvoklis .

18-29 gadi nepieciešamība pēc seksa gados vecākiem cilvēkiem

Visbiežāk mīlējas jaunieši vecumā no 18 līdz 29 gadiem, jo ​​pētījumi liecina, ka šajā vecuma grupā nepieciešamība pēc seksa ir visaugstākā. Veiktie pētījumi un to laikā savāktais materiāls ļauj apgalvot, ka jaunieši mīlējas vidēji 2 reizes nedēļā, kas atbilstu aptuveni 112 reizēm gadā. Šī vecuma jaunieši nereti vēl tikai meklē sevi, vieglāk veido jaunas paziņas, uzkrāj pieredzi, līdz ar to gan seksa partneru skaits, gan dzimumdzīves biežums var būt augstāks salīdzinājumā ar citu vecuma grupu cilvēkiem, kā arī vēlme izmēģiniet pēc iespējas vairāk erotisku pozu, seksa rotaļlietu un pavedināšanas rīku.

30-39 gadus vecs nepieciešamība pēc seksa gados vecākiem cilvēkiem

Arī cilvēki vecumā no 30 līdz 39 gadiem ir "laimīgi" ar pietiekami aktīvu dzimumdzīvi. Pēc pētījuma datiem var teikt, ka šāda vecuma cilvēki mīlējas vidēji 1,6 reizes nedēļā, kas atbilstu 86 reizēm gadā. Ārkārtīgi straujš dzīves ritms, stress, liela uzmanība atvasei, tiekšanās pēc karjeras un citi faktori, šķiet, nospiež dzimumaktu uz "otro plānu", tāpēc tā biežums var būt retāks. Jāpiemin arī, ka cilvēki vecumā no 30 līdz 39 gadiem. vecums vairāk vērtē seksa kvalitāti nekā kvantitāti. Šis fakts izriet no dažādiem pētījuma rezultātiem, kas ir nosacīti no respondentu atbildēm.

40-49 gadus vecs nepieciešamība pēc seksa gados vecākiem cilvēkiem

Cilvēki vecumā no 40 līdz 49 gadiem. cilvēku loks, salīdzinot, joprojām ir jaunieši, bet viņu vajadzība pēc seksa ir 19,77 procenti. mazāks par 30-39 vecuma cilvēku un pat 38,39 procenti. jaunāki par 18-29 gadiem cilvēku, tas ir, vidēji šādi pāri mīlējas 69 reizes gadā. Pēc zinātnieku domām, šāda dzimumdzīves nepieciešamības samazināšanās ir cieši saistīta ar cilvēku vecumu un ar to saistītajām veselības problēmām: dažādas hroniskas slimības ārkārtīgi negatīvi ietekmē vēlmi nodarboties ar seksu, kas tieši ietekmē ne tikai dzimumdzīves kvalitāti, bet arī dzimumakta biežums.

50-90 gadi nepieciešamība pēc seksa gados vecākiem cilvēkiem

Vismazāk iemīlas tie, kuri ir vecāki par 50 gadiem. līdz 90 Tas ir tāpēc, ka, kļūstot vecākiem, mūsu seksuālā vēlme un nepieciešamība pēc seksa samazinās. Šāda situācija sabiedrībā ir norma, tāpēc gados vecāki cilvēki retāk vēršas pie speciālistiem, saskaroties ar problēmām, kas sarežģī viņu dzimumdzīvi, un nepievērš uzmanību savai seksualitātei.
Iepriekšējais raksts Kas ir BDSM?
Vēl viens raksts Sekss pēc dzemdībām - kad tas ir iespējams?

10% papildu atlaide!

Abonējiet Aistra biļetenu un saņemiet 10% atlaidi iepirkumu grozam!